ԱՍՀՆ Զբաղվածության պետական գործակալություն

Զբաղվածության տարածքային կենտրոններ

Երևան

Կենտրոն, Նորք-Մարաշ
Համակարգող՝ Սուսաննա Հովսեփյան
Ջրաշատի 1 
51-90-66, 54-08-32  


 
______________________________________________________________________________________________________

 Էրեբունի, Նուբարաշեն
Համակարգող՝ Սոնիչկա Սողոմոնյան
Խորենացու 213
57-47-80, 57-46-80

erebuniztk@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________

Արաբկիր
Համակարգող՝ Նունե Մովսիսյան
Կոմիտասի 49/2 
29-79-98, 29-79-96  

arabkir-ztk@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________

Մալաթիա-Սեբաստիա
Համակարգող՝ Սեդրակ Խաչիկյան
Սեբաստիայի 32
74-85-17, 72-64-60     
malatia-sebastia@rambler.ru

 

______________________________________________________________________________________________________

Աջափնյակ
Համակարգող՝ Գայանե Զարգարյան
Բաշինջաղյան 100 
35-31-99, 35-51-99

Ajapnyakztk.Gayane@gmail.com


 ameborder="0" style="border:0">
______________________________________________________________________________________________________
 
Դավիթաշեն
Համակարգող՝ Մարգարիտա Խաչատրյան
Դավիթաշեն 3-րդ թաղ.,թաղապետարանի շենք
36-80-18, 36-80-17 

37 80 18
 
______________________________________________________________________________________________________
 Նոր Նորք
Համակարգող՝ Մանվել Խաչատրյան
Բաղյան 2
 66-14-99, 62-11-18, 62-10-71 


  

  մոտ.

______________________________________________________________________________________________________
   
 Ավան
Համակարգող՝  Արարատ Մովսիսյան
Ավան, Խուդյակով  222
 66-14-99, 62-11-18, 62-10-71 


  

______________________________________________________________________________________________________

 Քանաքեռ-Զեյթուն
Համակարգող՝ Սիլվա Իսաջանյան
Դավիթ Անհաղթի 23, 3-րդ հարկ 
24-90-74, 24-10-62 

qanaqer-zeytunztk@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________

Շենգավիթ
Համակարգող՝ Նարինե Մատինյան
Հ. Հովսեփյան  3, թիվ 132  մանկապարտեզ  
42-10-76, 42-20-01

shengavitiztk@mail.ru


 
______________________________________________________________________________________________________

 Արագածոտնի մարզ

Աշտարակ
Համակարգող՝ Հայրապետ Սեթոյան
Ն. Աշտարակեցու հրապարակ 7, քաղաքապետարան
(0232) 3-52-33, 3-52-93

ashtarakzmk@mail.ru


 

  ______________________________________________________________________________________________________
Ապարան
Համակարգող՝ Արտաշես Հունանյան
Բաղրամյան 26, քաղաքապետարան
(0252)  2-55-66 


 

______________________________________________________________________________________________________

Ծաղկահովիտ
Համակարգող Ավետիք Ավետիսյան 
Հոկտեմբերյան 2, գյուղապետարան
(02570) 6-22-84 


 
______________________________________________________________________________________________________

 Թալին
Համակարգող՝Վազգեն Հայրապետյան
Գայի  1, քաղաքապետարան 
(02490)  2-37-39

ztk-talin@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________

Արարատի մարզ 

Արտաշատ

Համակարգող՝ Վաչիկ Ավետիսյան
Իսակովի   47 բ,
(0235) 2-40-06, 2-41-72 


 
______________________________________________________________________________________________________
Արարատ
Համակարգող՝ Վաչագան Աղազարյան
Շահումյանի 34 փող.
(0238 4-41-68 ,4-41-27


 

 

______________________________________________________________________________________________________ 

Վեդի
Համակարգող՝Վարագ Մկրտչյան
Արարատյան 55
(0234)  2-27-06 


 

______________________________________________________________________________________________________

Մասիս
Համակարգող՝ Գառնիկ Ավետսիյան
Կենտրոնական հրապարակ 4, քաղաքապետարան
(0236)  4-24-80, 4-23-07 


    

   

______________________________________________________________________________________________________

Արմավիրի մարզ

Արմավիր
Համակարգող՝ Վարազդատ Ասատրյան
Աբովյանի 137 փողոց
(0237)  6-34-06, 6-71-06 


 
______________________________________________________________________________________________________
   
գ. Բաղրամյան
Համակարգող՝Ալբերտ Մանուկյան
Բաղրամյան 2, գյուղապետարան 
(0233)  2-21-59 

ztk.bagranyan@mail.ru


 
______________________________________________________________________________________________________

 Վաղարշապատ
Համակարգող՝ Մկրտիչ Զոհրաբյան 
Մաշտոցի 1 
(0231)5-25-19 , 5-25-18 


  
______________________________________________________________________________________________________

Գեղարքունիքի մարզ

Գավառ
Համակարգող՝ Հայկ Հայրապետյան
Զորավար Անդրանիկի  45
(0264) 6-26-14, 6-26-54 


  
 
______________________________________________________________________________________________________

 Ճամբարակ
Համակարգող՝ Քոչար Քոչարյան
Պ. Սևակ 7
(0265) 2-33-08


 

______________________________________________________________________________________________________

 Մարտունի
Համակարգող՝ Ժիրայր Գալստյան
Շահումյան 2, քաղապետարան
(0262)  4-29-60 


 

______________________________________________________________________________________________________

 Սևան
Համակարգող՝ Խաժակ Մուրադյան
Նաիրյան 164
(0261)  2-53-13, 2-53-70 


 

______________________________________________________________________________________________________

Վարդենիս
Համակարգող՝ Նվեր Պետրոսյան
Ռոմանի 98
(069)  2-29-54 


 
______________________________________________________________________________________________________



Լոռու մարզ

Վանաձոր
Համակարգող՝ Արա Առաքելյան
Գ.Նժդեհ 14
(0322) 2-20-86, 2-20-59, 2-20-78 

arak@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________

 
Ալավերդի
Համակարգող՝ Նունե Անտաշյան
Թումանյան 5
(0253)  2-27-01, 2-27-08

alztk@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________

Սպիտակ
Համակարգող՝ Սամվել Խոյեցյան
Շահումյանի 7, քաղաքապետարան
(0255) 2-27-51, 2-17-51 

Spitak.ztk@mail.ru


 

 

______________________________________________________________________________________________________

Ստեփանավան
Համակարգող՝ Աիդա Սարգսյան (ԺՊ)
Սուրբ Նշանի 12
(0256) 2-34-81

Step.ztk@mail.ru


______________________________________________________________________________________________________

Տաշիր
Համակարգող՝ Ալիսա Ալեքսանյան
Վազգեն Սարգսյան 94, քաղաքապետարան 
(0254)2-24-74, 2-24-75 


 
______________________________________________________________________________________________________

Կոտայքի մարզ

Հրազդան
Համակարգող՝ Հարություն Խաչատրյան
Հրազդան, Կենտրոն,  թիվ 6 մանկապարտեզ
(0223) 6-27-01, 2-18-35, 2-73-76 


 
______________________________________________________________________________________________________


Աբովյան
Համակարգող՝  Հրայր Հակոբյան 
Բարեկամության հրապարակ 1, քաղաքապետարան
(0222) 2-03-15, 2-44-59,  2-45-52 

abovyan@employment.am


 

______________________________________________________________________________________________________


 Եղվարդ
Համակարգող՝ Հայկ Սարգսյան
Չարենցի 56
(0224) 2-37-61 

exvardztk@rambler.ru


 
______________________________________________________________________________________________________

 Չարենցավան
Համակարգող՝ Արարատ Նազարբեկյան
ք.Չարենցավան, 4-րդ թաղ., 18 շենք Շիրակի մարզ
(0226) 4-20-03, 4-26-81 


 
______________________________________________________________________________________________________

Շիրակի մարզ

Գյումրի
Համակարգող՝ Ամալյա Ադամյան 
Մանուշյան 5/5
(0312) 5-14-05, 5-94-05, 3-44-05


 

______________________________________________________________________________________________________

գ. Ամասիա
Համակարգող՝ Հակոբ Առաքելյան
26 փողոց, գյուղապետարանի շենք, 4-րդ հարկ
(02462) 2 2-28 


 
______________________________________________________________________________________________________

 Աշոցք
Համակարգող՝Հովհաննես Երվանդյան 
Գյուղապետարանի շենք, Հանրապետության հրապարակ, փողոց 1
(0245) 2-17-85, (055) 52-17-85 


 
______________________________________________________________________________________________________

 Մարալիկ
Համակարգող՝ Ռուզաննա Հարությունյան 
Մադաթյան 1, քաղաքապետարան
(0242) 2-25-60, 2-10-39


 

______________________________________________________________________________________________________

Արթիկ
Համակարգող՝ Գոհար Վարագյան
Բաղրամյան 39
(0244) 5-22-13, 5-41-70


 

______________________________________________________________________________________________________
 
              Սյունիքի մարզ

Կապան
Համակարգող՝ Արթուր Հակոբյան
Լեռնագործների 4
(0285) 2-49-33,2-28-27 

kapanzmk@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________
Գորիս
Համակարգող՝ Վարուժան Գալստյան
Մ. Մաշտոցի 3                     
(0284)2-61-75 ,2-11-66 



 

______________________________________________________________________________________________________


Մեղրի 
Համակարգող՝ Սարգիս Հակոբյան
Զ.Անդրանիկի 2,քաղաք                         
(0286) 4-28-61 

Gorc-megri@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________

Սիսիան
Համակարգող՝ Ֆլորա Արմենակյան
Սիսակյան 41 
(02830) 26-63 


 

______________________________________________________________________________________________________

                Վայոց Ձորի մարզ

Եղեգնաձոր
Համակարգող՝ Ժիրայր Սահակյան
Շահումյան 5
(0281)2-26-52 , 2-21-52                            


 

 

______________________________________________________________________________________________________

Վայք
Համակարգող՝ Սամվել Մնացականյան
Շահումյան 14 
(0282) 2-26-61 


 

______________________________________________________________________________________________________

Ջերմուկ
Համակարգող՝ Արմեն Գրիգորյան

Ձախափնյակ փողոց 7 ա մանկապարտեզի շենք

(0287)2-13-75 , 2-13-74 


 
______________________________________________________________________________________________________

                Տավուշի մարզ

Իջևան
Համակարգող՝ Վահագն Առաքելյան
Վասիլյան 2ա
(0263)3-15-67 ,3-11-39 


 
______________________________________________________________________________________________________

Նոյեմբերյան
Համակարգող՝ Սամվել Բուդաղյան
Երևանյան փ. 4 շ.քաղաքապետարան               
(0266) 2-28-85 ,2-27-87 


 

______________________________________________________________________________________________________

Բերդ
Համակարգող՝ Մարտին Ապրեսյան
Լևոն Բեկի 5, քաղաք. 4րդ հարկ
(0267) 2-34-17 

berdztk.1992@mail.ru


 

______________________________________________________________________________________________________

Դիլիջան
Համակարգող՝ Ռոբերտ Հովհաննիսյան
Մյասնիկյայն 66
(0268)2-30-37,2-30-38 

 dilijanztk@mail.ru


______________________________________________________________________________________________________